@michal.barta Profile Picture Michal Barta

Prémiový digitálny marketing

pre váš biznis!

Praha, Česká republika

🪑 XXXLutz, 🔥 E.ON, ⚽️ Decathlon, 👟 Footshop, 📈 Forbes

(agentúra Marketup)

📱 Samsung, 🏃 Puma, 🏭 BENTELER, 🥘 Sodexo, 🌍 Zazitky.cz

(agentúry Performics a Red Media)

📚 PantaRhei, 💎 Klenoty Aurum

(agentúra Tomatoes)

Služby:

👉 Audit reklamných systémov a kampaní

👉 Úvodné nastavenie kampaní, pravidelná optimalizácia a reporting

👉 Reklamné systémy: Google Ads, Sklik, Meta Ads (Facebook/Instagram), Microsoft Ads, Zbozi.cz/Heureka, Criteo, Pinterest, TikTok, atď.

👉 Nastavenie trackingu v Google Tag Manageru

👉 Nastavenie reportingu v Looker Studiu

👉 Konzultácie, mentoring, stratégie, atď.

Ozvite sa mi cez formulár nižšie a preberme spolu ako vaše digitálne kampane posunúť na vyššiu úroveň! 🚀

Great! Your message has been sent.
Recenzie klientov

Jan Homolka · EON.cz (agentúra Marketup)

"I have worked closely with Michal for an extended period, mainly focusing on performance marketing and lead generation.

Michal consistently demonstrates a high degree of professionalism in all aspects of work. With a profound knowledge base in online marketing, Michal is often the go-to person for insights and advice. He understands the importance of time management and possesses a strategic mindset when it comes to sales. I also appreciate his organized and efficient approach to work, thus managing resources effectively, which has greatly contributed to enhancing our goal fulfillment and the overall outcomes of our projects."

Jana Sluková · EON.cz (agentúra Marketup)

"S Michalem jsme v úzké spolupráci v rámci výkonnostního marketingu a jsem nadšená z toho, jak Michal pracuje a přemýšlí. Jeho vedení našich performance kampaní nám přináší stále lepší výsledky. Je to zkrátka stratég a člověk na svém místě. Děkujeme Michale!"

Jan Nový · Decathlon.cz (agentúra Marketup)

"S Michalem spolupracuji na našich brandových kampaních v Decathlonu již více než rok. Oceňuji především jeho profesionální, ale zároveň velmi lidský přístup. Vždy dokáže správně poradit nebo vysvětlit danou problematiku do detailu. Na Michalovi mi baví nadšení pro online marketing a touha se neustále zlepšovat. Díky tomu má přehled i v dalších oblastech mimo brandové kampaně, což bývá často přínosem. Pokud chcete perfektní online kampaně, Michal je ten správný člověk!"

Adriana Kergalová · Queens.cz/.sk/.de/.global (agentúra Marketup)

"S Michalem spolupracuji přes rok na brandových a performance kampaních pro Queens. Michal je velmi spolehlivý a nikdy nebylo nic problém. Když jsem si nevěděla rady, vždy mi poradil a vše vysvětlil. Má skvělý přístup a je vidět, že dělá, co ho baví."

Beáta Oloncev · Queens.cz/.sk/.de/.global (agentúra Marketup)

"S Michalem jsem spolupracovala více jak rok. Měl pod palcem performance značky Queens a tím nemyslím jen kampaně, ale pomáhal nám i s veškerými technickými problémy, se kterými jsme si interně nedokázali poradit. Na Michalovi nejvíce obdivuji samostatnost a spolehlivost, díky kterým ho nebylo třeba nijak kontrolovat. Naopak. Sám přicházel s inovativními nápady a posouval výkon značky dál. V neposlední řadě oceňuji jeho lidský přístup. I když je v PPC největší kapacita, kterou znám, vždy se mi snažil přátelsky poradit a srozumitelně vysvětlit danou situaci. Kdyby tu byly hvězdičky, tak dávám 8 z 5."

Irina Croft · CestovnaKancelariaDAKA.sk

"Michal má bez pochyby výnimočné schopnosti a obrovskú prax v oblasti digitálneho marketingu. Jeho práca na PPC kampaniach, affiliate programoch alebo nastavení analytiky pre CK DAKA bola vždy precízna, systematická a všetky rozhodnutia boli podložené dátami.

Na spolupráci s Michalom si okrem špecifických odborných zručností veľmi vážim jeho schopnosť komunikovať a spolupracovať v Remote tíme. Michal ovláda projektové nástroje ako je Asana a hneď sa prispôsobil nášmu systému komunikácie.

Michal je otvorený, prístupný a vždy pripravený pomôcť alebo vysvetliť stratégie tým, ktorí nie sú odborníkmi v oblasti. Jeho prístup podporoval transparentnosť a spoluprácu s content a social media tímami, developerom a externou marketingovou agentúrou, čo výrazne prispievalo k príjemnej atmosfére a motivácii všetkých členov tímu.

Verím, že Michal bude skvelým prínosom pre každú organizáciu, ktorá si váži schopnosť kombinovať technické zručnosti s vynikajúcou komunikáciou a tímovou prácou."

Marek Saal · SmartBase.sk/.cz

"We have had the pleasure of collaborating with Michal on various online campaigns tailored for the Slovak and Czech markets. Michal's expertise extends beyond online marketing, encompassing a comprehensive understanding of interdisciplinary concepts, which has been invaluable to our projects at SmartBase. His ability to consistently deliver results within agreed timelines is commendable, reflecting his professionalism and reliability. Moreover, Michal's amiable demeanor enhances our overall satisfaction with his services. Having worked closely with him for over a year, I endorse Michal as a highly skilled and adaptable online marketing specialist. His dedication and proficiency make him an excellent choice for anyone seeking top-notch expertise in this field."

Jan Bureš · Fubah.cz

"S panem Bártou jsme již spolupracovali a spolupracujeme na několika webových projektech našich společných klientů a spolupráci mou jen doporučit. Vyzdvihnout musím velký přehled v oboru, profesionalitu a spolehlivost."

Ivona Ševčíková · PantaRhei.sk (agentúra Tomatoes)

"S Michalom sme spolupracovali na projekte eshopu Pantarhei.sk, kde bol Michal PPC specialista. On, aj cely vtedajsi team Tomatoes, ktory nam kampane zastresovali, boli skvelym dodavatelom, ktory dokaze v spravnej miere pocuvat klienta, ale aj usmernit, ak treba. Michal je clovek, ktory ma nadsenie pre svoj job spojene so skusenostami, co zarucuje profesionalnu spolupracu."

Dozvite sa viac o mojej práci 👀

@michal.barta

Notification